Rroba shiju XXL

Shitet nga: Arsim 30 Nën 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Jane te pa perdorura te reja te sa po ardhura nga gjermanija,te interesuarit mund te na kontaktoin 045 549 643 si dhe ne viber 045 534 948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim