Shes puma

Shitet nga: Visar 21 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Shes puma origjinal dhe dor e dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim