Qizme dhe këpucë per fëmij

Shitet nga: Denis 04 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Unisex
Te mbathura per femij shih ne foto te posaardhura nga gjermania te reja pa perdor origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim