Alarma per shtepi dhe lokale lidhet me mobil

Shitet nga: Gzim 10 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Vushtrri
Alarma per shtepi dhe lokale
Jan me internet dhe lidhen me tel mobil
Te ardhur nga suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim