Aporate Rer Pjekjen e Pulave

Shitet nga: Besim Haradinaj 08 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shese Aporate Rer Pjekjen e Pulave me prushe eshte me nje rende dhe eshte ne gjendje shume te mire munde te na kontaktoni edhe ne viber +37744869758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim