BEJ FORMATIZIMIN E LAPTOPAV DHE KOMPJUTERAV

Shitet nga: O.b 14 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Vushtrri
BEJ FORMATIZIMIN E LAPTOPAV DHE KOMPJUTERAV ME TE GJITHA DRIVERAT DHE PROGRAMET E NEVOJITSHME PER TE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim