Balona fluturuse me pakic dhe shumic ngjyra e kuqe

Shitet nga: Bujar 06 Nën 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   3 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Balona fluturuse me dimensione 40x90x37 cm,ngjyre e kuqe,jane te prodhuara ne USA .
Arrijne lartesin mbi 1000 m dhe jane shume te bukura per festa te ndryshme e ne vecanti per Vitin e ri.
Cmimi me pakic 2.50 E /Copa
Cmimi me shumice 2.20 E/Copa

Per me shume info. 044 789 458 Free (Viber + Whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim