Bicikletë Sportive

Shitet nga: Seid 09 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Bicikleten sportive gomat nr29
Ngjyra e kaltër
Prodhim gjerman
Info:Bicikleta është në gjendje perfekte,për momentin është në Gjermani por së shpejti do e bi në Kosovë.
Posedon lexuesin e Km , 2 drita led para dhe mbrapa dhe një gomë të shalës e butë.
Për më shumë info kontaktoni në numrin e telefonit ose viber +386-49-172-268.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim