Dyer dhe dritare

Shitet nga: Fevzi Caka 02 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes dyer dhe Dritar te drurit Qmimi me marrveshje
Nr kontaktues :044 730 620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim