ECT SOLAR Montimi i Energjis Solare(me diell)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jetmir Hajredinaj 20 Gsh 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Bejm montimin e energjise Solare per nevoja personale dhe publike. Posedojm panela nga 5W/h deri ne 1megaW/h, bateri nga te gjitha llojet e Amperit, prodhimet tona jane te certifikuara dhe arrijn garancionin deri ne 25 vite. Stafi yne perbehet nga Inxhinier ne fushen Elektrike te diplomuar e certifikuar ne Gjermani. Tashme kemi mbi 20 vite pervoje pune ne kete lemi. Bejm hartimin e planprojekteve tenderuese e subvencionale mbrenda dhe jashte vendit, kemi bashkpunime me shume kompani e organizata qe operojn mbrenda e jashte vendit. Gjithashtu bejme shitjen montimin e servisimin e gypave vakumor per ngrohjen e ujit me ane te rrezeve diellore per nevoja shtepiake, te serave, lokaleve afariste, ndertesave per banim, posedojm rezervar( bojler ) me kapacitet nga 20litra deri ne 10000litra.
Ne Jemi EKO, behuni pjes e jona..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim