Elektromotorë,pomp uji,pompa hidrualik

Shitet nga: Drin 14 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pompa e ujit e kapacitetit te larte
Pompa hidrualike
Elektromotor dhe pajisje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim