Fellne për Audi 19 zoll

Shitet nga: Seid 05 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes fellnet e firmës Rial 19 zoll
Fellnet Jan në gjendje shumë të mirë.
Fellnet janë përdorur vetëm në gjermani dhe nuk kanë asnjë lëndim
Gomat e veres.
Janë përdorur në Audi A8 por bëjnë edhe për Audi:a6,a4,a3,q7,etj
Mundsi ndërrimi, për më shumë info kontaktoni ne numrin e telefonit ose në viber +38649-172-268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim