Ipen me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina

Shitet nga: shemi 06 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Ipen me qera Tenda , Karrika- Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr 044314329: 045510869... {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim