Limon

Shitet nga: Safet Hajra 24 Jan 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vushtrri
shes limonin ,gjatsija e tij eshte 2.60 m gjersija 2.00m ,ka fruta te shumt afer 100 cop . limoni ka fruta tgjitha madhsive ,te pjekur dhe te papjekur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim