Lule dhome KAKTUS

Shitet nga: uka 12 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet lule e dhomes,dekorative,shumë e bukur e lloit Kaktus,e lartë mbi 1 m,e vjetër disa vjeqare,shumë e përshtatshme dhe shumë tërhjeqëse për shtëpi banimi apo lokal afarist dhe shitet me një qmim shumë,shumë të arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim