Makin per bluarjen e mishit

Shitet nga: Nasuf 27 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina eshte e re. Shum pak e perdorur permban gjitha pjest e nevojshne eshte 3 fazor. E gjitha eshte rosfai

Mundeni te kontaktoni dhe ne kete nr te telefonit
049-505-595
045-695-557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim