Makina paisje dhe kabulla nga Austria

Shitet nga: lati 06 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
posedoijm brusalica .hillt. pompa. te. ujit.vintilla te ujit .burmashina kabulla 5*2.5 3*2.5 dhe lloje te ndryshme te gjatsive.vibratora te ndryshum dhe turbin per 3.0 audi apo x5bmw apo w dhe gjesende tjera mallrat vin qdo jav taze nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim