Mixeta dhe migrofon

Shitet nga: Mirsimi 15 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Mixet dhe migrofon
Ne gjendje te rregullt
Me gjithat kabllat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim