Mjeshter i rrymes dhe ujit

Shitet nga: Nehat 08 Maj 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Mjeshter i instalimeve elektrike dhe instalimeve te ujit. Kryejm keto pun instalime rrymes elektrike neper shtepi me te gjitha qe shkojn nderpresa alternativ neper dhoma te fjetjes me standarte evropiane, si dhe instalime te ujit dhe kanalizimit neper banjo, vendosjen e gypave te ujit lidhjen e ventilave dhe vendosjen e gypave te kanalizimit
qmimi per 2 banjo 250 euro ndersa per shtepia instalimi i rrymes sipas marrveshjes.
Mundeni me kontaktue ne keta numra telefoni 049 587-008 si dhe 044 596-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim