Pasul per.far

Shitet nga: Xxxxxx 19 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet pasuli per far 200kg. Pasuli osht far shum e mir per me mbjell dhe hanger . 3 euro 1 kg . Boj ndrrim me najsen qe.m konvenon.nr kontaktues 049495962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim