Pune Dore per Nuse

Shitet nga: Mevlyde 05 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Punojme pune dore,kemisha te ndryshme,jeleka te arit dhe argjendit,mindila,lule flokesh per frizura nusesh,dorza nusesh,etj..Punojme edhe me porosi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim