Punime nga druri

Shitet nga: Fahri 06 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Punime nga druri simbas deshirës
pushimire,dekorime të ndryshme ,dekorime mbrendshme,shank per lokale dhe resaturante ,mveshjen e rrathve te bunarit e shum te tjera.

Punojm furra te picave, mveshje te mureve dhe dekorim me tulla dekorative sii dhe shum qka tjeter
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim