RRethoja per oborre punime nga druri

Shitet nga: Arlindi 26 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Bëjm rrethoja nga druri te modeleve te ndryshme,kkarrika nga druri veranda verore e shum e shum te tjera mvaret qka porositni qmimet jan te volitshme ja vlen të investoni ne oborret e juaja dhe ti bëni ato të duken sa ma mirë,ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim