Reket edhe kapele biqiklete

Shitet nga: Drin 12 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes reket 40euro dhe kapelen 25euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim