Reklam Led

Shitet nga: Bujari 26 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Reklamen Led me dimensione 64 x 32 cm,me mundesi vendosje brenda dhe jasht.Munde te vendosni emrin e firmes tuaj,numrin e tel,logo e tje..
Te dhenat futen permes programit te vecant,une do ju ndihmoj qe ju ti vendosi te dhenat qe deshironi.
Ky eshte lloji i reklamave me te avancuara deri me tani,perdoren shume ne vendet e zhvilluara,konsumon shume pak rrym !
Punojm edhe dimensione te tjera,sipas porosis.
per me shume info tel: +377 44 789 458 (Viber + Whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim