Rezervoar uji

Shitet nga: fahredin 15 Sht 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
shes dy rezervoar te ujit te perdoret,njeri 1000 litra (100 euro qmimmi) dhe tjetri 1500 litra (150 euro qmimi).
rezervoaret jan perdorur per fermentim te pemve pa kemikale apo acide keshtu qe jan te perdorshem edhe per uj te pishem dhe ne gjendje shum te mire/pothuaj se te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim