Sharra stihl 84

Shitet nga: Sabit Beqiri 22 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Vushtrri
Sharra eshte e sa po ardhur nga gjermania origjinal dhe eshte ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne nr 044-602-366 ose ne viber 044-804-407.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim