Shes 11 ari trull ne hymje te vushtrris

Shitet nga: Fatmiri 19 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes 11 ari trull ne hymje te vushtrris prej mitrovices ne rrugen Abedin Ferizi, trolli gjindet 100m prej maxhistrales dhe ka lidhe ne ujra te zeza , rrym , dhe uj. trolli kufizohet ne dy anet me rrug dhe qmimi osht i volitshum 6500 € per ari, qmimi osht i fundit. me respekt Fatmiri ju mir presim ne ket numer tele - 049626334 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim