Shtof per Qadra Tenda

Shitet nga: blerim 03 Jan 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   6 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Shtof per Qadra,Tenda,Tarasa Ballkon etc. Materiali esht Origjinal nga Gjermania, qe perdoret per Qadra,Tenda për Markete, Oborre,Ballkona etj..
materiali esht i prer ne copa te gatshme ne dimensione te ndryshme dhe ngjyrra te llojllojshme
Shtofi osht i kualiteti ma te lart
Qadra esht 30 Vjet e Garantuar
Qepja e Qadres esht 10 Vjet e Garantuar

shitet me Qmim shum shum te volitshem

Per me shum kontaktoni 044-706099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim