Syze dielli

Shitet nga: Drin 12 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Vushtrri
Syze dielli 1 pal gucci dhe nje pal tjera jan te ardhura nga Finlanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim