Tekstil dhe puma per ver

Shitet nga: muhedin 13 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Vushtrri
shes puma dhe teksti per ver te ardhura nga belgjika te gatshme per hapje te nje biznesi qmimi per mi mar krejtt eshte 850 jan 1300 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim