Tenda(shatora), karrika, tavolina dhe cadra

Shitet nga: Bunjamin 26 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jap me qera : tenda(shatora), karrika , tavolina dhe cadra per cdo lloj ndeje me cmime shume te arsyeshme!Numri kontaktuese : 049829463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim