Tenda tavolina karrika me qira 044 966 549

Shitet nga: Bibi 05 Krr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jap tenda shatora me qira per syneti muzik koncerte dasma panaire si dhe qdo feste famijlare
tendat shatorra jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise.
ju lutemi binduni per sinqeritet dhe korrektesin tone mjafton nje thirrje dhe puna kryhet auto matikisht
Tel 044 966 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim