Termo

Shitet nga: Fatmir 14 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes dy termo 1elind 3.5 , 60€ dhe tjetra 2.5 kw , 120€ te dyja jan ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim