Zhaba-Makine shtypse

Shitet nga: Aliu 29 Tet 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten dy Makina shtypse te dheut -ZHABA- nga Firma WACKER me pesha te ndryshme...
Wacker BS 65 Y -65 KG
Wacker BS 100Y-100KG
Te dy makinat jan te porsa ardhura nga Gjermanija dhe jan ne gjendje te gatshme per pune.
Djegejen e bejne me Benzine te perzier 1 me 50,qe te dy Makinat kan Kupllung te ri ne Gjermani te
montuara e njera (e madhja )edhe Mangjeten e re
Qmimi per te dy Makinat esht i diskutueshem, Natyrisht per blers qe kan interes per te dy Makinat qmimi esht me i volitshem.
Per shkaqe te ndryshme ,Fotografite mund te i kerkoni permes Telefonit !
Qmimi 2100 eur.esht i dhene per te dy makinat!
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim