maqina

Shitet nga: maqina 06 Gsh 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
shitet mulliri qi qiklon dhe qi blun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim