mulli

Shitet nga: maliq 21 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
mulli me perzierse horizontale. kapaciteti 1200 kg ne ore ,vage automatike dhe makin per qepjen e thaseve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim