pellet

Shitet nga: zeka 18 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Vushtrri
Pellet prej ahu bung dhe pishe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim