Banesa në shitje

Shitet nga: Lulzim 11 Jan 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89.5 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa në Vushtrri në afërsi te pallma .
Banesa është 89.5 m2
Banesa ka 2 dhoma gjumi , salloni dhe kuzhina ,shpajz banjo dhe taras .
Banesa është n katin e 2 të banimit
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim