Banesa ne qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Imobilia 26 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa e cila gjendet përballë qerdhes në Vushtrri, në katin e 3-të e cila posedon 2 dhoma gjumi,kuzhin me sallon,banjo dhe ballkonin në sipërfaqe të tërësishme prej 76 m2... per me shum informata na kontaktoni ne kete numer telefoni 044-933-034 dhe viber +377 44 153 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim