Agjensioni-ImobiliaN.B-shitet banesa ne qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Imobilia-N.B 09 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa e cila gjendet ne qender te Vushtrrise ,me saktesisht ne objektin ku jane te vendosura procredit bank dhe reifaisen bank,banesa posedon dy dhoma gjumi salonin me kuzhin banjon si dhe nje ballkon prej dy kandeve ne siperfaqe te teresishme prej 100 m2, qeshtjen e ujit e ka te reegulluar me furnizim prej 24 oreve si dhe ashensorin funksional... per me shum informata reth baneses na kontaktoni ne keta numra telefoni 044153214 dhe 049888063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim