Banes Cmim i Volitshem

Shitet nga: fisnik 09 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa ne rrugen ma atraktive te qytetit
Bensa Ka 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin plus shpajz , ballkon , banjo si dhe podrumin Ia fali blersit
qmim i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim