Banes e re 96.65m2. Vushtrri

Shitet nga: Rrahim_Bërbatovci 20 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 023 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Ismail Qemajli
Sipërfaqe: 96.65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Vushtrri
Banesa ne katin e II (dytë) 96.65m2, Posedon ashensor.
2x dhoma gjumi +
doma e dites me kuzhine+
koridor +
ballkon+
banjo.

Gjendet ne rrugen Ismail Qemajli te rrethi i ri dhe kahjen e ka nga magjistralja Prishtine-Mitrovice.
Eshte ne ndertim e siper deri me Shtator 2016.

Cmimi i baneses 57,023.5€ (sipas marreveshjes)
Me ratin e kontraktimit paguhen 30% (17,107,05€)
per 10vite paguhen 70% (39,916.45€) - (332.64€ per muaj)
Nese paguhet e tere shuma me KESH. 20% e cmimit do te jet me lire
044753910 - Rrahim Bërbatovci - Vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim