Banesa me 52m2 ne Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa 52m2 ,kati i 5-te i banimit ne qender te qytetit!
Banesa gjendet ne Vushtrri dhe posedon:
-Dhome gjumi
-Sallon dhe kuzhine
Çmimi i volitshem!
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim