Banesa me 79.77m2 kati i I i banimit Vushtr

Shitet nga: Urbangrup 06 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me 79.77m2,kati i I i banimit-Vushtrri
Banesa gjendet afer komunes dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Banesa posedon:
-Dhome gjumi
-Sallon (ndaras)
-Kuzhine(ndaras)
-Dy ballkona
-Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim