Banesa me siperfaqe prej 90 m2, kati i 3-te

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: URBAN GRUP 07 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 90 m2, kati i 3-te ne Vushtrri.
Banesa gjendet mbrapa komunes dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Kuzhine dhe sallon
-Banjo
-Depo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (ne oborrin e xhamise se madhe)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim