Banesa me siperfaqe prej 90m2 , kati i 3-te

Shitet nga: Bedri 03 Sht 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 90m2, kati i 3- te ne vushtrri. Banesa gjendet mbrapa komunes dhe posedon: -2 dhoma gjumi - kuzhine dhe sallon - banjo- depo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim