Banesa me siperfaqe prej 90m2, kati i 3t

Shitet nga: Bedri 04 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 90 m2, kati i 3-te ne Vushtrri. Banesa gjendet mbrapa komunes dhe posedon: -2 dhoma gjumi - kuzhine - sallon - banjo - depo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim