Banesa ne Vushtrri

Shitet nga: refik 17 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Vushtrri
shes banea ne vushtrri ne katine 3, banesat kan nga dy dhoma gjumi , dhoma e dite , kuzhin , ballokon , koridor , banjo , banesat kan madhesin : 95m2 , 92m2 , 92m2 , banesat gjinden afer rruges kryesore per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279 045883888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim