Banesa ne Vushtrri

Shitet nga: ismet bekteshi 02 Maj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa gjindet te parku i qytetit objekti me xhama .banesa gjindet ne katin e 6 ,ka 2 dhoma gjumi salon kuzhin nje banjo si dhe ballokn me pamje nga qyteti esht e gatshme per banim si dhe esht e mobilume ju mirpresum blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim